Kdo je PILS Company?

Kdo jsme

PILS Company s.r.o. je inženýrsko-dodavatelská firma, jejíž hlavní oblastí činnosti je dodávka  laserem vypalovaných a ohraňovaných plechových výrobků, svařovaných součástí a strojních konstrukcí. Neméně důležitou oblastí naší působnosti je také vývoj, konstruování a výroba strojů a výrobních přípravků aplikovaných v mnoha průmyslových odvětvích.

Cíle naší společnosti

PILS Company se chce stát především společností poskytující kvalitní služby v oblasti vývoje, konstruování a výroby strojních zařízení. Z dlouhodobého pohledu pak aplikovat inovativní, zajímavá, ale hlavně také užitečná řešení v oblasti našeho podnikání a především být silným a spolehlivým partnerem pro všechny Vaše projekty. 

Co deláme

  • Plechové výpalky (CNC laser, plazma)
  • Konstruování strojů a výrobních zařízení
  • Modifikace a inovace výrobních zařízení a strojů
  • Tvorba technické a výrobní dokumentace
  • Návrh a výroba svařenců a svařovaných konstrukcí
  • Povrchové úpravy kovových dílů
  • Statické a dynamické simulace

Proč začít spolupracovat s námi?

Můžete se spolehnout na naši naprostou loajalitu, flexibilitu a velmi úzkou spolupráci. Díky široké paletě ověřených subjektů, se kterými již dlouhodobě spolupracujeme, jsme schopni se vypořádat i s velmi komplexními a náročnými zakázkami.

Všechny naše výrobky, zařízení a stroje pocházejí z naší dílny a jsou navrženy zpravidla s ohledem na vysokou kvalitu a životnost.

V případě jakýchkoli dotazů nebo potřeby konzultací, jsme se naším zákazníkem vždy ve spojení.

Všechny naše síly soustředíme na to, aby Vaše zakázka byla splněna v co možná nejkratším čase a s maximální efektivitou. Vše provádíme v úzké spolupráci se zákazníkem, tak aby byla zaručena jeho spokojenost.