Přední dodavatel výrobních strojů a zařízení. Specialista na zakázkovou kovovýrobu a zpracování plechu.

Výpalky z plechů

Naší specializací je dodávka laserově a plazmově vypalovaných plechových dílů.  Jsme schopni zajistit dodávku jak kusových zakázek až po několika tisícové zakázky. Většinu výpalků řežeme pomocí vláknového laseru, který si poradí až s 6 000 mm dlouhým profilem (max. rozměry 150 x 150 mm). Potřebné podklady pro zpracování obráběných dílů jsou zpravidla ve formátu IGS, DXF, STP. Případně postačí výkresová dokumentace (např. ve formátu PDF).

  • Ocel – maximální síla plechu 20 mm.
  • Nerezová ocel – maximální síla plechu 10 mm.
  • Hliník – maximální síla plechu 10 mm.
  • Měď – maximální síla 3 mm.
  • Maximální formát vypalovaného plechu je 3000 x 1500 mm.
Previous slide
Next slide

Ohraňování plechů

V kombinaci s vypalováním zajistíme také ohraňování plechových dílů. Na ohraňovacím stroji s velkým stupněm automatizace jsme schopni zajistit vysokou přesnost každého ohýbaného dílu.

Tloušťka ohýbaného dílu je pochopitelně závislá na pevnostních parametrech daného materiálu a jeho celkové délce. Maximum celkové délky je 3000 mm. U kratších dílů není problém ohýbat materiál i větší tloušťky.
Disponujeme velkou zásobou různých nástrojů, takže dokážeme ohýbat i složité výrobky.

Previous slide
Next slide

Svařování

Zabýváme se výrobou svařenců. Zajistíme dodávku kusových a sériových zakázek. Svařování zpravidla kusových objednávek obstarávají svářeči s letitou praxí a o větší zakázky se postarají robotická svařovací ramena.

Previous slide
Next slide

Konstrukce a dokumentace

Zaměřujeme se také na vývoj a konstruování celých strojů, nebo jejich částí, napříč všemi průmyslovými odvětvími. Zajišťujeme vše od prvotního návrhu přes konstrukci a tvorbu výkresové dokumentace. Na našich CAD pracovištích provádíme 3D konstrukci a následnou tvorbu 2D dokumentace. Vám dodané dokumenty budou vždy zpracovány dle standardních norem ISO, EN, DIN případně ASME. Další složkou dodané dokumentace mohou být i námi vytvořené kinematické modely nebo vizualizace. U svařovaných konstrukcí můžeme rovněž zajistit i statické a dynamické výpočty.

Previous slide
Next slide

Povrchové úpravy

Formou kooperace s jinými subjekty rovněž zajistíme různé povrchové úpravy výrobků. Od práškové barvy, po zinkování (chromátování) a černění.

Previous slide
Next slide

Logistika

Od balení výrobku po včasné dodání zákazníkovi, jsme tu pro Vás. Navrhneme optimální balení, logisticky úsporné, bezpečné pro výrobek i jeho bezpečnou přepravu, navrhneme zároveň optimální druh dopravního prostředku s ohledem na rozměr, hmotnost, místo a pochopitelně četnost zásilek. Vlastní dopravu jako takovou Vám rádi zajistíme.

  •  Pick-up 200-300kg
  • Dodávka do 1,5t
  • Sólo do 3,5t
  • Kamion  do 24t

V případě exportu Vašich výrobků mimo státy EU zajistíme kompletní celní dokumentaci!